Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1741
Stary 20.05.2017, 13:22
W mojej opinii nie ma co uprawiać syndromu oblężonej twierdzy.

Owszem, TS i nowy Zarząd ciągnie Wisłę od prawie roku pomimo przeciwieństw losu i problemów + media chętnie nagłośnią zaległości bardziej niż to uzasadnione rzetelnością dziennikarską i profilem serwisów informacyjnych, bo a) kłopoty ma Ruch i można napisać całą serię artykułów na zasadzie kopiuj/wklej bez zbędnego wysiłku i wymyślania nowych tematów, b) kończy się sezon i oprócz transferów dziennikarze muszą o czymś pisać, c) Wisła to wciąż marka, więc news "Wisła nie płaci" znajdzie więcej czytelników niż "Odra Wodzisław bankrutuje". To może się wydawać niesprawiedliwe, ale nie zmienia faktu, że zaległości mogą istnieć. Na pewno nie wynika to z "antypolskości" Gazety Wyborczej, takie teksty są śmieszne.

A prawdopodobieństwo tego, że Wisła zalega z wypłatami jest tym większe, że a) Wisła ma ogólnie problemy finansowe, b) z wypłatami zalega pół ligi, c) nikt tego wprost nie zdementował.

A co do kolegi, który napisał, że z jego informacji wynika, że te zaległości rzeczywiście są i że PR Pani Prezes drażni szatnię, to również wydaje się prawdopodobne. Niezależnie jednak od prawdziwości tych informacji, kolega funkcjonuje na forum od 10 lat i nie jest trollem, więc przynajmniej moglibyście mu przyznać taryfę ulgową wynikającą z jego domniemanej dobrej wiary.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując