PhantomRanger napisał(a):

|
Zaczynam mieć podejrzenia, że to ty jesteś autorem tej informacji w koszernej gazecie. Skoro to rozmowa prywatna to po co w ogóle zaczynasz temat? Może są, może ich nie ma. Tyle obecnie na ten temat wiemy. Ty mówisz jedno, Wisła drugie. Jest to słowo przeciw słowu.
|
Z autorem artykułu nie mam kompletnie nic wspólnego, nie jestem też autorem żadnej informacji. Tematu nie zacząłem, zaczął się on od tego newsa do którego się odniosła pani prezes. Ja jedynie wiem, że to co jest tam podane odnośnie braków wypłat jest prawdą. Mieszkając w Krakowie, biorąc pod uwagę to ile osób jest w to zamieszanych, przy odpowiednim zbiegu okoliczności nie trzeba dużo, aby znać osobę czy osoby tym dotknięte. To nie jest lista transferowa, którą oprócz dyrektora sportowego zna bardzo wąska grupa osób, z której każdej zależy na anonimowości.
Koniec tematu.