krzaq12 napisał(a):

|
W najbliższych dniach kontrakty powinni przedłużyć Brożek i Załuska, co zapewne będzie dobrze rzutować na racę nowych władz. Gdyby coś było poza ich kontrolą tacy piłkarze (Załuska) nie zostaliby w klubie.
|
Mam nadzieję że z obecnych bramkarzy tylko z Załuska przedluza kontrakt. Na ławce musimy mieć młodych bramkarzy na ktorych mozna kiedys zarobic. Nie gramy w pucharach, wiec nie potrzebujemy trzymac starych wyjadaczy na lawkach. A mlodych bramkarzy u nas nie brakuje: Chorazka, Zajac czy Al-ani. W tym kadrowicz reprezentacji Iraku
