|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
|
Wywiad z Pol'em
http://wislalive.pl/wywiad/wywiad_z_...lonchiem-3655/
Cytat:
Przywiązuje się Pan do barw klubów w których gra? Utożsamia się z kibicami? Słyszałem o sytuacji, kiedy odmówił Pan wyjścia na mecz młodzieżowej reprezentacji, gdyż odbywał się na stadionie naszej sąsiadki. To prawda?
Pracujemy tu dla klubu. Klub jest w tej chwili dla nas najważniejszy. Najważniejsi dla nas są też kibice i należy odnosić się do nich z szacunkiem. Taka jest prawda, rzeczywiście zastanawialiśmy się czy pójść na ten mecz reprezentacji. Był na innym stadionie, więc pytaliśmy jak sytuacja tu wygląda, żeby nikogo nie urazić, czy można taki mecz obejrzeć. No i w końcu zdecydowaliśmy się obejrzeć go w telewizji, bo rzeczywiście kwestie szacunku wobec klubu i fanów są dla nas najważniejsze.
|

|
|