For_FuN_ napisał(a):

Potem takie kwiatki, że dana gazeta lub portal(weszło kilka razy pozamiatało) publikują dokumenty ośmieszające danych prezesów.
A jeżeli to nieprawda, to pozywamy i mamy pieniążki dodatkowe, i przeprosiny. Dlaczego się tak nie dzieje, to można samemu wywnioskować. Wdowczyk też miał podobno wylądować w sądzie (chociaż to inna sprawa).
|
Oczywiście mamy rozumieć, ze twoje pierdy to tak...jak twoj nick?