Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1727
Stary 19.05.2017, 20:53
Cytat:
Pieniązki mamy? .. gdyby kluby pozywały gazety za pisanie tego typu bredni to byłoby 300 spraw dziennie licząc wszystkie szczeble ligowe w Polsce. A sprawy takie trwają często latami
Moim zdaniem użyłeś totalnego wyolbrzymienia. Nie należy pozywać gazety tylko dziennikarzy. Z własnych obserwacji wiem, że ludziom wtedy odechciewa się wypisywać bzdury. Po prostu dziennikarzom nie chce się wtedy szarpać i latać po sądach, wynajmować prawników. Tym sposobem złodzieje na stanowisakch burmistrzów czy starostów wożą się z kadencji na kadencje. Walą pozwami w ludzi, dziennikarzy i tym zamykają ludziom usta.
Tutaj z jest sprawa odmienna, jeśli Wisła jest czysta w tej kwestii tu chodzi tu po porostu o uczciwie dziennikarstwo. Jeśli są jakieś poślizgi w wpłatach to trzeba załagodzić tą sprawę najciszej jak się da. Przede wszystkim nie doprowadzić do sytuacji, w której piłkarz ucieknie z powodu nie wywiązywania się z obowiązków kontraktowych.
Ostatnio edytowane przez wester : 19.05.2017 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując