Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1724
Stary 19.05.2017, 19:59
picasso napisał(a):Wyświetl post
dwa miesiace zaległosci wystarcza by pilkarze mogli sie domagać rozwiązania kontraktow z winy klubu ( Lipski ) więc to nie jest "tyle co nic"
Jakoś nie rozwiązują, aż dziwne I w związku z tym nie ma co tej sprawy rozdmuchiwać i pompować negatywnych emocji, szczególnie że po piłkarzach widać, że jest ok.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 19.05.2017 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując