bridgeburner napisał(a):

Po TT krazy info ze za Brleka jest oferta od Fiorentiny za 2,5 mln E
Nie wiem na ile wiarygodne dlatego wrzucam tutaj a nie do transferowego
Za taka kase mysle, ze nie ma sie co zastanawiac, mimo iz to najlepszy nasz pilkarz w tym sezonie
|
Przy takiej ofercie nawet bym się nie zastanawiał. Nie mamy w tej chwili tak wysokiej pozycji na pilkarskim rynku by krzyczeć sobie za pilkarzy 5 mln euro. Przebicie za Brleka 5x i tak by budzilo szacunek.
Na pozycji Brleka moze grac Stillic a i Valencia mógłby sie tam sprawdzić. Ofensywny pomocnik to pozycja gdzie łatwo kogoś wykreować i upchnąć gdzieś za dobra kasę.