Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 19.05.2017, 19:11
Ostantio byl komunikat komisji licencyjnej, w ktorym na Wisle nalozono jakis tam nadzor w zwiazku z zaleglosciami wzgledem pilkarzy i sztabu miedzy innymi. Odnosi sie to do roku panskiego 2016. Jakis gryzipiorek mogl zle wydedukowac i uznal, ze zaleglosci ciagle sa. Stad inne "zdanie" naszej uroczej pani prezes. Byc moze nie jest obecnie niektorym pilkarzom placone w terminie. Nie wiem jednak jak ogolnie od strony prawnej funkcjonuje termin "zaleglosc", czy jest to np. minimum jeden miesiac, dwa czy x.
Odpowiedz cytując