PvD:
Cytat:
|
Oczywiście każdy ma prawo wierzyć w to co uważa za słuszne. Natomiast jeśli na szatnię słowa działają jak płachta na byka to niech jeden czy drugi piłkarz powie: nazywam się tak i tak, zarabiam tyle i tyle, Wisła zalega mi za taki i taki okres czasu i jest to tyle i tyle pieniążków, a nie gdzieś pokątnie wypier.... newsów do prasy. Wtedy się okaże, jak podziała to na kibiców
|
A jak ma podziałać na kibiców? Ktoś z nich się na wolontariat umawiał? Klub ma wobec nich konkretne wymagania za które ma obowiązek płacenia pieniędzy. Wymagania pozostają a regularnych wypłat nie ma.
Cytat:
|
Skąd wiecie jakie są fakty?
|
Wisła to instytucja zatrudniająca szereg ludzi. Nie są to tylko piłkarze, ale też sztab szkoleniowy i inni rozmaici pracownicy. Tego typu informacje wypływają bardzo szybko. Ja jestem zdziwiony, że zostało to upublicznione dopiero teraz.
Tak jak pisałem jak ktoś ma potrzebę zastosowania mechanizmu wyparcia to niech w te informacje nie wierzy. Ale nie ma tutaj ani żadnego spisku ani szukania sensacji.