Martinus napisał(a):

Kontrakt Lloncha został przedłużony automatycznie przez klub, o czym zresztą w tej informacji napisano.
Jak ktoś chce wierzyć w to, że wszystko jest cacy i żadnych zaległości nie ma to niech wierzy. Natomiast fakty są takie, że rzeczywiście sięgają one dwóch miesięcy a słowa Sarapaty działają na szatnię jak płachta na byka. Tyle.
|
Oczywiście każdy ma prawo wierzyć w to co uważa za słuszne. Natomiast jeśli na szatnię słowa działają jak płachta na byka to niech jeden czy drugi piłkarz powie: nazywam się tak i tak, zarabiam tyle i tyle, Wisła zalega mi za taki i taki okres czasu i jest to tyle i tyle pieniążków, a nie gdzieś pokątnie wypier.... newsów do prasy. Wtedy się okaże, jak podziała to na kibiców