Wyświetl pojedynczy post
Kristoferson
Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19877
Stary 19.05.2017, 14:15
Ja tam brałbym Teodorczyka. Coś tam gra i strzela w jakiejś ogórkowej lidze belgijskiej. U nas by się odbudował i do jakiejś Bundesligi się sprzeda
Odpowiedz cytując