Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Kristoferson
Member
Od: 06.2015
Offline
#
19877
19.05.2017, 14:15
Ja tam brałbym Teodorczyka. Coś tam gra i strzela w jakiejś ogórkowej lidze belgijskiej. U nas by się odbudował i do jakiejś Bundesligi się sprzeda
Kristoferson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kristoferson
Znajdź inne posty napisane przez Kristoferson