Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1701
Stary 19.05.2017, 12:57
Nie mógł bo z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA i nikogo na siłę trzymać nie można. Gdyby mu tu nie pasowało i ktoś mu krzywde robił przedluzając z nim umowę wbrew jego woli to rozwiązałby kontrakt z winy klubu powołując się na mityczne zaległości fiansowe
Odpowiedz cytując