|
Nie mógł bo z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA i nikogo na siłę trzymać nie można. Gdyby mu tu nie pasowało i ktoś mu krzywde robił przedluzając z nim umowę wbrew jego woli to rozwiązałby kontrakt z winy klubu powołując się na mityczne zaległości fiansowe
|