Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1699
Stary 19.05.2017, 12:54
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Tak napewno. Sa zaleglosci a wmediach pani prezes sobie mowi ze takich nie ma. Napewno zawodnikom to odpowiada.

Nie odpowiada http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kolejny_sezon/



A skoro twierdzisz, ze są zaległości to udowodnij to.
Ostatnio edytowane przez c. : 19.05.2017 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując