Ma_niek napisał(a):

|
Tak napewno. Sa zaleglosci a wmediach pani prezes sobie mowi ze takich nie ma. Napewno zawodnikom to odpowiada.
|
Nie odpowiada
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kolejny_sezon/
A skoro twierdzisz, ze są zaległości to udowodnij to.