darotsok73 napisał(a):

|
Jeżeli jakikolwiek gryzipiór coś spłodzi, czy to z wybiórczej, czy z Polskiej, czy Dziennika czy z Faktu warto pamiętać że ktoś mu temat zapodał.
|
Myślisz, że nie zaglądają na to forum i nie "czerpią" stad informacji? Wiele razy już tak było. Dodatkowym zbiegiem okoliczności jest termin ukazania się tego artykułu - po skandalu w Kielcach. Zapewne po to, aby odwrócić uwagę.