Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1693
Stary 19.05.2017, 11:25
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe... http://m.krakow.sport.pl/sport-krako...pilkarzom.html


Prezes Wisły Marzena Sarapata w rozmowie z nami stwierdziła: - To nieprawda. Niczego nie zalegamy

W kwestii pensji i premii mogę powiedzieć, że to nieprawda. Mogę też dodać, że jeśli następują jakieś opóźnienia, to są one uzgadniane z piłkarzami.

To jak to w końcu jest, zalegają, czy nie? Bo nasza Pani prezes chyba sami się gubi.


Jak widzisz to jest przepisany tekst, a nie rozmowa WIDEO.

A wiadomo jak z takimi tekstami.. dziennikarze zazwyczaj nie przepisują slowo w slowo wypowiedziane przez drugiego rozmówcę, ewentualnie jedno zamieszczą tu, drugie tam.
Jedno zdanie zle przepisane, lub dodane w zlym miejscu i artykuł od razu inaczej brzmi.. wystarczy spojrzec na tytuł artykułu.. i z którego twardo wynika, że ponad 20 piłkarzy Wisly nie dostaje w ogóle pieniędzy i żyją w skrajnej biedzie. I dlatego mega gwiazda jak Boguski ucieka.


Dziennikarz nie moze zrozumiec, ze Boguski odchodzi bo jest słabym piłkarzem i ma 32 lata i nic nowego nie wniesie (tzn rozumie tylko pali głupa) tylko z góry wmawia wszystkim, że odchodzi bo.. nie dostaje pieniędzy. Tak działa manipulacja. A więc tak.. teraz po odejsciu kazdego pilkarza Wisly z klubu bedzie oznaczac, ze odchodzi dlatego bo nie dostaje pieniędzy.. tylko jak to się ma chociazby z przedłuzeniem umowy z Głowackim.. Głowacki powiedzial, ze nad przedluzeniem kontraktu zastanawiał się około 3 minut... jak to mozliwe ze przedluzyl kontrakt z klubem, który mu nie płaci? zapytajcie tego dziennikarzyne.
Ostatnio edytowane przez c. : 19.05.2017 o godz. 11:31.
Odpowiedz cytując