Marcinnno napisał(a):

Ciekawe... http://m.krakow.sport.pl/sport-krako...pilkarzom.html
Prezes Wisły Marzena Sarapata w rozmowie z nami stwierdziła: - To nieprawda. Niczego nie zalegamy
W kwestii pensji i premii mogę powiedzieć, że to nieprawda. Mogę też dodać, że jeśli następują jakieś opóźnienia, to są one uzgadniane z piłkarzami.
To jak to w końcu jest, zalegają, czy nie? Bo nasza Pani prezes chyba sami się gubi.
|
Jak widzisz to jest przepisany tekst, a nie rozmowa WIDEO.
A wiadomo jak z takimi tekstami.. dziennikarze zazwyczaj nie przepisują slowo w slowo wypowiedziane przez drugiego rozmówcę, ewentualnie jedno zamieszczą tu, drugie tam.
Jedno zdanie zle przepisane, lub dodane w zlym miejscu i artykuł od razu inaczej brzmi.. wystarczy spojrzec na tytuł artykułu.. i z którego twardo wynika, że ponad 20 piłkarzy Wisly nie dostaje w ogóle pieniędzy i żyją w skrajnej biedzie. I dlatego mega gwiazda jak Boguski ucieka.
Dziennikarz nie moze zrozumiec, ze Boguski odchodzi bo jest słabym piłkarzem i ma 32 lata i nic nowego nie wniesie (tzn rozumie tylko pali głupa) tylko z góry wmawia wszystkim, że odchodzi bo.. nie dostaje pieniędzy. Tak działa manipulacja. A więc tak.. teraz po odejsciu kazdego pilkarza Wisly z klubu bedzie oznaczac, ze odchodzi dlatego bo nie dostaje pieniędzy..

tylko jak to się ma chociazby z przedłuzeniem umowy z Głowackim.. Głowacki powiedzial, ze nad przedluzeniem kontraktu zastanawiał się około 3 minut... jak to mozliwe ze przedluzyl kontrakt z klubem, który mu nie płaci? zapytajcie tego dziennikarzyne.