Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1691
Stary 19.05.2017, 10:34
wester napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy racja jest po stronie dziennikarza, po stronie pani Prezes, czy gdzieś po środku. Natomiast według mnie jeśli dany dziennikarz piszę nie prawdę to powinien mieć założoną z automatu sprawę w sądzie. Takie sprawy Wisła powinna zakładać dosłownie każdemu dziennikarzowi który pluje na klub podając fałszywe informacje. Jeszcze najlepiej aby dostawali po kieszeni dopiero wtedy przestaną.
Dokładnie, zgadzam się. Mam nadzieje, że na konferencji powiedzą, że to nieprawda i to stawia Wisłę w złym świetle i w końcu coś z tym zrobią.
Odpowiedz cytując