wester napisał(a):

|
Nie wiem czy racja jest po stronie dziennikarza, po stronie pani Prezes, czy gdzieś po środku. Natomiast według mnie jeśli dany dziennikarz piszę nie prawdę to powinien mieć założoną z automatu sprawę w sądzie. Takie sprawy Wisła powinna zakładać dosłownie każdemu dziennikarzowi który pluje na klub podając fałszywe informacje. Jeszcze najlepiej aby dostawali po kieszeni dopiero wtedy przestaną.
|
Dokładnie, zgadzam się. Mam nadzieje, że na konferencji powiedzą, że to nieprawda i to stawia Wisłę w złym świetle i w końcu coś z tym zrobią.