Marcinnno napisał(a):

Ciekawe... http://m.krakow.sport.pl/sport-krako...pilkarzom.html
Prezes Wisły Marzena Sarapata w rozmowie z nami stwierdziła: - To nieprawda. Niczego nie zalegamy
W kwestii pensji i premii mogę powiedzieć, że to nieprawda. Mogę też dodać, że jeśli następują jakieś opóźnienia, to są one uzgadniane z piłkarzami.
To jak to w końcu jest, zalegają, czy nie? Bo nasza Pani prezes chyba sami się gubi.
|
Nie wiem czy racja jest po stronie dziennikarza, po stronie pani Prezes, czy gdzieś po środku. Natomiast według mnie jeśli dany dziennikarz piszę nie prawdę to powinien mieć założoną z automatu sprawę w sądzie. Takie sprawy Wisła powinna zakładać dosłownie każdemu dziennikarzowi który pluje na klub podając fałszywe informacje. Jeszcze najlepiej aby dostawali po kieszeni dopiero wtedy przestaną.