Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1690
Stary 19.05.2017, 09:56
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe... http://m.krakow.sport.pl/sport-krako...pilkarzom.html


Prezes Wisły Marzena Sarapata w rozmowie z nami stwierdziła: - To nieprawda. Niczego nie zalegamy

W kwestii pensji i premii mogę powiedzieć, że to nieprawda. Mogę też dodać, że jeśli następują jakieś opóźnienia, to są one uzgadniane z piłkarzami.

To jak to w końcu jest, zalegają, czy nie? Bo nasza Pani prezes chyba sami się gubi.
Nie wiem czy racja jest po stronie dziennikarza, po stronie pani Prezes, czy gdzieś po środku. Natomiast według mnie jeśli dany dziennikarz piszę nie prawdę to powinien mieć założoną z automatu sprawę w sądzie. Takie sprawy Wisła powinna zakładać dosłownie każdemu dziennikarzowi który pluje na klub podając fałszywe informacje. Jeszcze najlepiej aby dostawali po kieszeni dopiero wtedy przestaną.
Odpowiedz cytując