|
Mamy prosty wybór-wierzyć GW, albo Pani prezes Marzenie Sarapacie, która w ciągu niespełna roku pozyskała do klubu sponsora koszulkowego, dwóch mniejszych sponsorów i 10 partnerów!!!!! Za czasów tej osoby znacząco podniosła się średnia frekwencja na naszych meczach o około 3 tysiące, na co złożyły się 2 komplety stadionowe w ciągu 6 miesięcy, a klubowy marketing wstaje z kolan.
Ja wiem komu można wierzyć.....
|