|
Każdy artykuł zaczyna się od tego, że Cupiał odszedł z Wisły... co miało miejsce rok temu. Te wypociny przypominają teksty o Miśku, który 15 lat temu rzucił nożem. Powtarzane wciąż te same formułki mające zbudować odpowiedni podkład pod tezę, która brzmi - w Wiśle jest źle.
Oczywiście fakt, że TSowi udało się utrzymać Wisłę SA przy życiu nie ma znaczenia i to nie w tym kontekście piszą o Cupiale. W ich mniemaniu to jest fakt, który dodatkowo podważa wiarygodność klubu.
Ot klasyczne sępy, które chcą Wiśle zaszkodzić i szlag ich trafia, że im się nie udaje.
A wszyscy klikający i linkujący to gówno mają swój udział w radosnej twórczości tych hien.
|