Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1688
Stary 19.05.2017, 09:27
Każdy artykuł zaczyna się od tego, że Cupiał odszedł z Wisły... co miało miejsce rok temu. Te wypociny przypominają teksty o Miśku, który 15 lat temu rzucił nożem. Powtarzane wciąż te same formułki mające zbudować odpowiedni podkład pod tezę, która brzmi - w Wiśle jest źle.

Oczywiście fakt, że TSowi udało się utrzymać Wisłę SA przy życiu nie ma znaczenia i to nie w tym kontekście piszą o Cupiale. W ich mniemaniu to jest fakt, który dodatkowo podważa wiarygodność klubu.

Ot klasyczne sępy, które chcą Wiśle zaszkodzić i szlag ich trafia, że im się nie udaje.

A wszyscy klikający i linkujący to gówno mają swój udział w radosnej twórczości tych hien.
Odpowiedz cytując