Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1684
Stary 19.05.2017, 07:47
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe... http://m.krakow.sport.pl/sport-krako...pilkarzom.html


Prezes Wisły Marzena Sarapata w rozmowie z nami stwierdziła: - To nieprawda. Niczego nie zalegamy

W kwestii pensji i premii mogę powiedzieć, że to nieprawda. Mogę też dodać, że jeśli następują jakieś opóźnienia, to są one uzgadniane z piłkarzami.

To jak to w końcu jest, zalegają, czy nie? Bo nasza Pani prezes chyba sami się gubi.
Jak dla mnie, to pani Sarapata wypowiedziała się dość jasno.

* Na tę chwilę zaległości nie ma.
* Jeżeli pojawiały się wcześniej, to piłkarze byli o tym informowani PRZED faktem;
"Rafał, za trzy dni miałeś mieć planowo wypłatę, ale jej nie będzie. Możesz się jej spodziewać za cztery tygodnie, więc wstrzymaj się z chwilowo z kupnem nowej wędki."
Odpowiedz cytując