Kiko Ramirez" napisał(a):
Nie chcę szukać wymówek. Gratulacje dla naszych rywali, to był bardzo ważny mecz w walce o piąte miejsce.
Czuję się natomiast upokorzony i poniżony. Poniżeni zostali również moi zawodnicy oraz kibice. Tak się w tej chwili czuję. Jako profesjonalista jutro obejrzę ten mecz, żeby omówić każdy najmniejszy błąd z zawodnikami. Bardzo proszę sędziego, żeby jako profesjonalista, zrobił dokładnie to samo
|
Te słowa naszego trenera zasługują na wybicie i w pełni odzwierciedlają, co chyba wszyscy wczoraj czuliśmy