Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.05.2017, 08:54
Kiko Ramirez" napisał(a):
Nie chcę szukać wymówek. Gratulacje dla naszych rywali, to był bardzo ważny mecz w walce o piąte miejsce.
Czuję się natomiast upokorzony i poniżony. Poniżeni zostali również moi zawodnicy oraz kibice. Tak się w tej chwili czuję. Jako profesjonalista jutro obejrzę ten mecz, żeby omówić każdy najmniejszy błąd z zawodnikami. Bardzo proszę sędziego, żeby jako profesjonalista, zrobił dokładnie to samo
Te słowa naszego trenera zasługują na wybicie i w pełni odzwierciedlają, co chyba wszyscy wczoraj czuliśmy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując