Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#589
Stary 17.05.2017, 16:47
Sandecja wchodzi poza dyskusją, jeśli chodzi o drugą ekipę to marzy mi się Górnik lub Gieksa. Z punktu widzenia kibicowskiej atrakcyjności Ekstraklasy to zdecydowanie najciekawsze typy. Choć przeczuwam Miedź lub Zagłębie Sosnowiec.
Odpowiedz cytując