Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1682
Stary 16.05.2017, 14:40
Jak dla mnie kluczowym fragmentem wywiadu Pani Prezes jest ten o frekwencji.

Marzena Sarapata napisał(a):

Cały czas stoję na stanowisku, że moglibyśmy się bilansować, gdyby stadion był pełny na każdym meczu. Wiem, że to trudne, ale, skoro na niektórych meczach stadion jest pełny, możliwe. Kwestia tego, by przyciągać tych ludzi częściej. Do tego dążymy i to przynosi efekty, bo frekwencja rośnie. To kolejne źródło finansowania. To realne wpływy, na bardzo wysokim poziomie, przewyższającym nawet te, które można uzyskać od sponsorów.
Jesli mowi tak prezes, ktora ma wglad do budzetu klubu to mozemu jej wierzyc, ze kibice moga byc w stanie przynosic lwia czesc budzetu.
Odpowiedz cytując