Kocur napisał(a):

Chyba pierwszy prezes Wisły w ostatnich 20 latach, który jak udziela wywiadów czy wypowiada się o sytuacji w klubie to nie mam ciarek na plecach że zaraz jakiś babol poleci.
Mega pozytywnie.
|
Nie dziwi mnie to zwłaszcza, że nad Panią Prezes nie ma już "Nadprezesa".
ryszard133 napisał(a):

|
Pytanie z innej beczki, dlaczego kluby nie mające szans na puchary występują o licencje w rozgrywkach uefa?
|
Z czysto formalnych względów, gdyby którykolwiek z wyżej plasowanych klubów takowej licencji nie otrzymał.