Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1681
Stary 16.05.2017, 11:11
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Chyba pierwszy prezes Wisły w ostatnich 20 latach, który jak udziela wywiadów czy wypowiada się o sytuacji w klubie to nie mam ciarek na plecach że zaraz jakiś babol poleci.

Mega pozytywnie.
Nie dziwi mnie to zwłaszcza, że nad Panią Prezes nie ma już "Nadprezesa".


ryszard133 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie z innej beczki, dlaczego kluby nie mające szans na puchary występują o licencje w rozgrywkach uefa?
Z czysto formalnych względów, gdyby którykolwiek z wyżej plasowanych klubów takowej licencji nie otrzymał.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując