Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ryszard133
Junior Member
Od: 11.2015
Offline
#
1679
16.05.2017, 10:45
Pytanie z innej beczki, dlaczego kluby nie mające szans na puchary występują o licencje w rozgrywkach uefa?
ryszard133
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ryszard133
Znajdź inne posty napisane przez ryszard133