Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#907
Stary 16.05.2017, 08:29
@Kurz
Bzdety to piszesz. Jeżeli ktoś piłkarz przegrywa mecz i nie czuje sportowej złości tz tego powodu, to nie ma honoru. Właśnie poczucie jakiegoś honoru wzbudza w mężczyznach złość po porażce. Tobie wydaje się, że tylko kasa się liczy. To dlaczego piłkarze płaczą po przegranych meczach, skoro kasa i tak się zgadza? Szacunek dla kibica jest dla Ciebie bzdetem? A dzięki komu piłkarz zarabia na boisku pieniądze, jeździ na zgrupowania za granicę? Chociażby dlatego powinien szanować kibica, nie dlatego, że oddaje serce Wiśle. I niejeden piłkarz ma honor i szacunek do kibica, nawet w dzisiejszych materialistycznych czasach (Sobol, Arek Głowacki). Dlatego nie pisz głupot.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując