Marzena Sarapata napisał(a):
|
Musieliśmy sprostać procesowi licencyjnemu, który zobowiązuje do uregulowania wszelkich zaległości między innymi wobec piłkarzy i sztabu, ale także wszystkich pracowników klubu. Przeszliśmy bardzo długą drogę. Nie zostaliśmy przez komisję poproszeni nawet o wyjaśnienia dotyczące prognozy finansowej, co uważam za bardzo duży sukces. Nie ma wobec nas żadnych postępowań dyscyplinarnych czy wyjaśniających. Z perspektywy czasu, uważam to za jeden z większych sukcesów. Gdy przyszliśmy do klubu, zaległości już były. Dążyliśmy do tego, by je uregulować i nie popadać w kolejne. Gdy się przychodzi na zero, sytuacja wygląda zupełnie inaczej.
|
vs
Komisja ds. licencji klubowych napisał(a):
|
Wisła Kraków dostała licencję z nadzorem finansowym, nałożonym w związku z faktem zawarcia ugód z zawodnikami, odraczających termin wymagalnych płatności licencyjnych oraz w celu monitorowania realizacji prognozy finansowej w kontekście wysokiego zadłużenia klubu.
|
Pani Prezes chyba o czymś nie wiedziała.