Sarapata wygląda na świetną prezesową. A Junco i Kuźba robią dobrą robotę pod względem sportowym. Trenera Ramireza nie wspominam, choć na ten okres chyba nie był złym wyborem. Jednak ja czekam aż Sobol papiery wyrobi. On jest przyszłością wg mnie.
Sporym plusem jest to, że Sarapata "była wielką fanką Diego Maradony".
A to warto zacytować:
Cytat:
|
-My teraz sprzątamy jeszcze po 2011 roku, więc proszę sobie wyobrazić, jakiego rodzaju decyzje wtedy podjęto, że ich konsekwencje widać do dziś.
|
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...959,1,727.html