Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#903
Stary 15.05.2017, 13:45
Większość na tym forum to nieodrodne dzieci Cupiała.
Kiedy przyszedł Maaskant dostał zadanie wprowadzenia Wisły w ciągu dwóch lat do LM.
Jednak już w pierwszym roku (niespodziewanie) zdobył mistrzostwo, więc Cupiał napalił się i nieprzygotowanym składem (za to znacznie droższym) kazał mu awansować do LM już. Natychmiast.
Jak się skończyło? Wiemy.

Warto chyba uczyć się na błędach i pozwolić dyrektorowi sportowemu pomału nabywać zawodników niezbędnych trenerowi, a trenerowi stopniowo ich wprowadzać i budować drużynę nie na dzisiaj, ale na pojutrze.
Mam wrażenie, że władze Wisły o tym wiedzą, ale część kibiców nie bardzo.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując