ashkeczup napisał(a):

|
jeśli ja (jako jedyny chyba tutaj) dobrze rozumiem mańka, to pytał on SKĄD DOSŁOWNIE te plotki, tj. z jakiego źródła, a nie o ich ewentualną genezę.
|
G. Wójtowicz na twitterze pisał, że ogólnie nie są do końca zadowoleni w klubie z Hugo. Nie wskazywał, że chodzi tylko o Kiko
