Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.05.2017, 18:21
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
jeśli ja (jako jedyny chyba tutaj) dobrze rozumiem mańka, to pytał on SKĄD DOSŁOWNIE te plotki, tj. z jakiego źródła, a nie o ich ewentualną genezę.
G. Wójtowicz na twitterze pisał, że ogólnie nie są do końca zadowoleni w klubie z Hugo. Nie wskazywał, że chodzi tylko o Kiko
Odpowiedz cytując