Ma_niek napisał(a):

|
Sory ale od wejscia dco pierwszej osemki gramy taki sam piach a nie widac wogole poprawy. Zeby w meczu nie oddac celnego strzalu to juz jest smieszne. Okres ochronny dla Kiko sie skonczyl a zaden poprzedni trener nie mial tak dobrych warunkow do pracy.
|
Czyli według Ciebie Skorża, Kasperczak czy nawet Maaskant nie mieli dobrych warunków? Cel zakładany przed Kiko został osiągnięty. Wisła awansowała do górnej 8. W tym wypadku to wina piłkarzy, bo im się ewidentnie już nie chce. Nie masz szans na puchary, spadek nie grozi więc po co się wysilać? Co nam przyjdzie z ewentualnej zmiany trenera jak piłkarze będą ci sami? Znowu mamy popełniać błędy jak za Telefoniki i zwalniać trenerów co kilka miesięcy?