Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#884
Stary 14.05.2017, 11:16
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Sory ale od wejscia dco pierwszej osemki gramy taki sam piach a nie widac wogole poprawy. Zeby w meczu nie oddac celnego strzalu to juz jest smieszne. Okres ochronny dla Kiko sie skonczyl a zaden poprzedni trener nie mial tak dobrych warunkow do pracy.
Czyli według Ciebie Skorża, Kasperczak czy nawet Maaskant nie mieli dobrych warunków? Cel zakładany przed Kiko został osiągnięty. Wisła awansowała do górnej 8. W tym wypadku to wina piłkarzy, bo im się ewidentnie już nie chce. Nie masz szans na puchary, spadek nie grozi więc po co się wysilać? Co nam przyjdzie z ewentualnej zmiany trenera jak piłkarze będą ci sami? Znowu mamy popełniać błędy jak za Telefoniki i zwalniać trenerów co kilka miesięcy?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując