|
Moim zdaniem starali się, ale byli bezradni. Brak trenera na boisku żeby skorygować ustawienie był widoczny.
Taki Valencia przykładowo bardziej chciał niż mógł. Spicić być może tym meczem zapracował na przedłużenie kontraktu.
To jakie mamy braki wiadomo nie od dziś - mamy je od kilku lat. Proponuję sprawdzić tematy meczowe po przegranych zeszłorocznych meczach. Dowiesz się że nie mamy zmiennika dla Brożka kiedy ten nie ma formy.
Może coś się zmieni na lepsze od następnego sezonu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|