wolfy napisał(a):

Zdenek i Zachara są gorsi.
Pajacem jesteś Ty i Tobie podobni którym się wydaje, że ściągniemy dwóch napastników lepszych od Pawła bez pieniędzy. Potem takie bałwany są zwykle zdziwione.
Nie stać nas na wymianę trójki napastników, chyba że na gorszych. Taka jest rzeczywistość. Twoje mokre sny możesz sobie dzieciaku realizować w Futbol Menadżerze.
Za to Ondrasek i Zachara seryjnie dochodzą do sytuacji.
Na dobrego napastnika trzeba mieć pieniądze albo farta. Pieniędzy nie mamy...
|
Tak, według Ciebie mamy nic nie robić i zadowolić się Brożkiem, który gra tak, a jak każdy widzi?
Gdzie napisałem o tym, że Zachara i Ondrasek są lepsi?
A na koniec to się odwal śmieciu i zachowaj jakieś durne wycieczki dla siebie. Mokre sny, to Ty możesz mieć jak Cię koleżanka z ławki, gimbie, smyrnie kolankiem na wychowaniu do życia w rodzinie.