Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1666
Stary 12.05.2017, 23:09
Brożek i Boguski na ławkę (kontrakty max na rok) w celu wywarcia presji na nowych zawodnikach (nowy napastnik/skrzydłowy - mam nadzieję, że ściągniemy kogoś do pierwszej jedenastki od zaraz, wiemy jak się kończy brak konkurencji o miejsce na boisku).
Buchalik jak i Miśkiewicz prezentują tak niski poziom że będzie łatwo wyjąć kogoś w ich miejsce.
Lloncha trzeba przedłużyć za wszelkę cenę.
Zacharze dałbym jeszcze pół roku (jak nie wypali to dać mu wolną rękę w szukaniu klubu w zimie).
Uryga jak w przypadku Buchalika/Miśkiewicza - spokojnie można znaleźć zastępstwo, przedłużanie kontraktu w celu trzymania go na ławce jest bezcelowe (jest moim zdaniem za słaby zarówno na ŚO jak i DP, nie gwarantuje odpowiedniej jakości na poziomie Ekstraklasy).
Ostatnio edytowane przez Patryko : 12.05.2017 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując