@
krzaq12
moja lista nie jest tym kogo chcę, ale to co wg mnie zrobi klub
Łatwo się mówi: wyrzućmy Urygę, Zacharę, Boguskiego i weźmy lepszych, ale to wszystko nie jest takie proste.
Po pierwsze to kosztuje.
Po drugie ilość nie idzie zawsze w parze z jakością. Zawsze można gorzej trafić.
Nie możemy wietrzyć 1/3 składu co okienko bo się zrobi zbiorowisko zamiast prawdziwej drużyny. Wisła (raczej) tak nie zrobi.