Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19836
Stary 10.05.2017, 19:24
Ktoś tu chyba spał na Języku Polskim i wcale to nie jest serek.c2 Używamy polszczyzny




wiesniak842 chodziło mi o to by widział, miałem użyć capsa,ale sobie darowałem


edit masz z małej
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 10.05.2017 o godz. 19:31.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując