ashkeczup napisał(a):

Głowacki młodszy nie będzie. Zdrowie, nawet jeśli bez kontuzji, to też nie pozwoli mu w wieku 39 lat grać meczy co tydzień, albo i częściej. Danch jak najbardziej się sprzyda.
Co do Tytonia, to nie wierzę w jego przyjście. Malarz ma 37 lat i jeśli do Polski chciałby wrócić, to Legia rzuci mu 3x więcej, niż my możemy.
|
jakie "sprzyda"? gdzieś ty się wychował i uczył ?