Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19824
Stary 10.05.2017, 14:20
Tytoń, jeśli Załuska i ktoś z dwójki Buchalik - Miśkiewicz odejdzie to jak najbardziej by się przydał. Pytanie czy chce wracać do Polski i jakie ma wymagania.

Danch myślę, że przydałby się, ale tylko w przypadku jeśli Głowacki skończy karierę i nie przedłużą z Urygą. W przeciwnym wypadku byłoby gęsto na środku obrony bo będzie jeszcze Arsenić i wraca Kujawa i Żemło z wypożyczenia.
Odpowiedz cytując