|
Tytoń, jeśli Załuska i ktoś z dwójki Buchalik - Miśkiewicz odejdzie to jak najbardziej by się przydał. Pytanie czy chce wracać do Polski i jakie ma wymagania.
Danch myślę, że przydałby się, ale tylko w przypadku jeśli Głowacki skończy karierę i nie przedłużą z Urygą. W przeciwnym wypadku byłoby gęsto na środku obrony bo będzie jeszcze Arsenić i wraca Kujawa i Żemło z wypożyczenia.
|