AYALA napisał(a):

|
Kończy sie kontrakt Forsellowi w Miedzi.Wiem, że o gole w 1 lidze łatwiej niż w ekstraklasie, ale za free to sie raczej lepszego snajpera nie znajdzie.
|
Chodzily plotki na Twitterze, ze porponujemy zaowdnikowi z 1 ligi 40 tys PLN miesiecznie, jesli to prawda, to chyba jedynymi zawodnikami, ktorzy moga zaslugiwac na taki hajs to wlasnie Forsell albo Danch