Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19818
Stary 10.05.2017, 10:48
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Kończy sie kontrakt Forsellowi w Miedzi.Wiem, że o gole w 1 lidze łatwiej niż w ekstraklasie, ale za free to sie raczej lepszego snajpera nie znajdzie.
Chodzily plotki na Twitterze, ze porponujemy zaowdnikowi z 1 ligi 40 tys PLN miesiecznie, jesli to prawda, to chyba jedynymi zawodnikami, ktorzy moga zaslugiwac na taki hajs to wlasnie Forsell albo Danch
Odpowiedz cytując