Wyświetl pojedynczy post
frank
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36228
Stary 10.05.2017, 10:17
Logiczne, że lewicowiec nie zagłosuje na Kukiza, ani tym bardziej na Korwina i odwrotnie. Ale gra nie toczy się tylko o ten niezdecydowany elektorat bez poglądów, bo na przykład wolnorynkowcy też nie za bardzo mają gdzie ulokować swoje głosy. A ich będzie pewnie z kilkanaście procent.

Co do 500+, bo do tego też chciałem się odnieść (tylko edycja postu ciągle nie działa). Fakt, niby dzięki temu biednym rodzinom żyje się nieco lepiej. Ale równocześnie jeszcze bardziej ich przekonuje, że bez fruktów od rządu sobie nie poradzą. A spróbuj później cofnąć ten program. Jest też masa rodzin, która tej kasy tak bardzo wcale nie potrzebuje, a mimo tego ją dostają. I to wszystko na kredyt. Kiełbasa wyborcza, która nas sporo kosztuje.
A przecież gdyby priorytem rządu było "rozkręcenie" gospodarki to skorzystali by na tym wszyscy, nie tylko biedni.