Wyświetl pojedynczy post
frank
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36226
Stary 10.05.2017, 08:51
Ja bym tego PO tak nie skreślał od razu; raz, ich twardy elektorat zagłosuje niezależnie od tego co tam palnie jakiś Schetyna. A kto się nie interesuje (i głosuje na PO żeby być fajnym) to i tak się nie dowie. Poza tym będą jeszcze ci, którzy "będą zmęczeni" obecnymi rządami, których głosy mogą odpłynąć z PiS.
Bo ciężko mi uwierzyć w to, że ktoś trzeźwo myślący głosuje na PO. A mimo tego ciągle są drugą siłą polityczną. Przynajmniej w teorii.

A po prawej stronie słabo. Na Korwina nie liczę, on nie chce wygrać wyborów. Wybranie na europosła miał spożytkować na umocnienie i rozwinięcie swojego ugrupowania. A mam wrażenie, że jest gorzej niż było.
O RN mało słychać, organizują swoje marsze, a poza tym niewiele mi wiadomo. Choć dobrze, że rozstali się z ONR.
Wydaje mi się, że Kukiz mógłby namieszać, ma potencjał na zebranie konserwatywno-liberalnych głosów.