|
Imponowac moze zwlaszcza Junco, który jeździ po domach 15 latkow by ich naklonic do gry w Wiśle.
Może poza sprawa Wdowczyka nie pamiętam żadnego zgrzytu w spolce odkąd objął ja TS. Zdecydowanie Panowie (i Panie) udzwigneli nasz klub w najgorszym momencie.
|