|
semper fi
Offline
|
#1654

09.05.2017, 12:56
|
KKS Juventa Starachowice klubem partnerskim Wisły Kraków
Cytat:
Wisła Kraków stale poszerza grono klubów partnerskich. Po Piaście Skawina przyszedł czas na KKS Juventę Starachowice! Oba kluby bardzo szybko dopięły warunki współpracy i już od dziś będą mogły rozpocząć aktywność dotyczącą pierwszych wspólnych projektów.
KKS ASPN Juventa Starachowice to klub z ponad 20-letnim doświadczeniem w szkoleniu dzieci i młodzieży. W swoich strukturach posiada aż jedenaście drużyn - w tym ekipę juniorów starszych. Zespół ze Starachowic może pochwalić się wieloma sukcesami w turniejach regionalnych i ogólnopolskich, a także kilkoma reprezentantami kraju kadr juniorskich. Juventa jest ważnym ośrodkiem sportu nie tylko ze względu na atuty szkoleniowe, ale również z powodu istotnej roli w wychowaniu i integrowaniu lokalnej młodzieży.
Wszyscy skorzystają!
Podpisanie umowy pomiędzy obiema markami to kolejny etap rozszerzania współpracy w zakresie szkolenia młodych piłkarzy. Trenerzy będą mogli rozwinąć swój warsztat i umiejętności pedagogiczne, a zawodnicy wezmą udział w ciekawych treningach, wymianach, czy obozach przygotowawczych.
Witamy w Wiślackiej Rodzinie!
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
|
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|