Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19806
Stary 09.05.2017, 10:05
Przy okazji ostatniego meczu z Lechią przypomniał mi się ich towarzyski mecz z Wolsburgiem. Grał tam Polski napastnik Oskar Zawada. Nie strzelił co prawda bramki za to zrobił na mnie duże wrażenie. Walczył, biegal, piłka go szukała, był zdecydowanie szybszy od piłkarzy Lechii mimo 190 cm wzrostu. Oczywiście widziałem kilka jego meczów w młodych reprezentacjach PL.
Aktualnie gra w pewnym spadkowiczu z 2 Bundesligi.. . Gra tylko ogony. Kontrakt do 2018r. Kiedyś wdrożono mu duża karierę... jednak czegoś zabrakło.
Może jakieś wypożyczenie...
To jest moja propozycja transferowa.
Liczyłem też po cichu ze Junco rozmawia z Parzyszkiem... Ale wczoraj czytałem że koleś ma oferty z 1 ligi holenderskiej, 2 Bundesligi i 1 belgijskiej. Szkoda...
Pozdro
Odpowiedz cytując