Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1734
Stary 08.05.2017, 17:12
Jaga spuchła ale nadal się trzyma. Lechia też, Lech i Legia swoje gra.
To będzie kapitalny koniec rozgrywek.
PS: Wisła jak na sam początek rozgrywek jest dla mnie największym plusem tego sezonu.
PS2 : Canal plus robi kapitalną robotę z tymi wstawkami
https://www.youtube.com/watch?v=L5_ZIUP4yDU&hl=pl&fs=1">https://www.youtube.com/watch?v=L5_ZIUP4yDU&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
Ostatnio edytowane przez kreseq : 08.05.2017 o godz. 17:15.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując