Jaga spuchła ale nadal się trzyma. Lechia też, Lech i Legia swoje gra.
To będzie kapitalny koniec rozgrywek.
PS: Wisła jak na sam początek rozgrywek jest dla mnie największym plusem tego sezonu.
PS2 : Canal plus robi kapitalną robotę z tymi wstawkami