Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 08.05.2017, 17:07
Moje świeże wnioski po obejrzeniu powtórki programu:
- ostatnie mecze będą testem przydatności dla zawodników pod kątem przyszłego sezonu, szansę powinni dostać inni zawodnicy (Zachara, Bartosz)
- jeszcze dużo brakuje drużynie by wyglądała tak jakby Kiko tego pragnie, co za tym idzie będzie kilka zmian personalnych, wielu przedłuży kontrakt, ale i ktoś odejdzie
- Wisła z chęcią nawet w lecie przyjmie dobrą ofertę za Brleka
- w drużynie jest sporo optymizmu, przed drużyną będą stawiane wysokie cele w następnym sezonie

i z innej beczki podziwiam luz Kiko. Sam w studiu pełnym ludzi z kiepskim tłumaczeniem - nie dał po sobie poznać ani grama zdenerwowania, a może naprawdę go nie miał?
Odpowiedz cytując