|
Moje świeże wnioski po obejrzeniu powtórki programu:
- ostatnie mecze będą testem przydatności dla zawodników pod kątem przyszłego sezonu, szansę powinni dostać inni zawodnicy (Zachara, Bartosz)
- jeszcze dużo brakuje drużynie by wyglądała tak jakby Kiko tego pragnie, co za tym idzie będzie kilka zmian personalnych, wielu przedłuży kontrakt, ale i ktoś odejdzie
- Wisła z chęcią nawet w lecie przyjmie dobrą ofertę za Brleka
- w drużynie jest sporo optymizmu, przed drużyną będą stawiane wysokie cele w następnym sezonie
i z innej beczki podziwiam luz Kiko. Sam w studiu pełnym ludzi z kiepskim tłumaczeniem - nie dał po sobie poznać ani grama zdenerwowania, a może naprawdę go nie miał?
|