|
Co do Sadloka - jak dowiedziałem się, że chłopak gra na środkach przeciwbólowych to nie mam do niego pretensji. Biorąc pod uwagę, że nie gramy o nic więcej niż 5 miejsce Sadlok powinien dostać po prostu czas na wyleczenie, podobnie jak i inni piłkarze.
Co zaś do gry - i połowa to po prostu dramat - zero oddanych strzałów totalne zero !!! pierwszy strzał to strzał w 69 minucie Bartosza, który jak widać ma chęć i siłę do gry....
Najważniejsze to teraz to przedłużanie kontraktów - nie tylko Głowy, Brożka czy Bogusia przede wszystkim LLonch, Zachara i ewentualnie Załuska. Ciekawe co się dzieje z Miśkiewczem, skoro na ławce siada Buchalik......
Mały - widać zmęczenie i powinien odpocząć.
Ramirezowi plany zburzyła czerwona kartka Cywki - zamiast Stilicia musiał wpuścić Bartkowskiego, który zagrał wg mnie poprawnie.
Przed meczem powiedziałem ,że jedyne czego się obawiam to sędzia Gil, no i niestety dawno nie widziałem takiego wk...wienia na trybunach sędziego.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|